Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Zmeňte, čo sa dá

Do schránky, ktorá je vo vysielaní spomínaná snáď najviac, dostávame maily aj kritické, a práve tie kritické sa často opakujú, takže zrejme bude najrozumnejšie vyjadriť sa k nim týmto spôsobom.

Hudba, to je zrejme to, čo vás trápi najviac. Zlý výber, prípadne výber je dobrý, ale hrávame málo tento žáner.

Hudbu nevyberám len ja(moderátor), ale najmä vy(poslucháči). Idem po chodbe a pozbieram tri CD, z mailu stiahnem pesničky a ide sa vysielať. Netriedim, nezatracujem, neuprednostňujem. Niekedy ani vlastne neviem, čo na CD je, pretože mi nevychádza čas počúvať každú jednu pesničku. Z toho dôvodu sa môže stať, že niektorý žáner ide viackrát po sebe. Tomu sa, samozrejme, pokúšame zabrániť, ale ako hovorím(píšem), času je málo a relácií, aj keď sa možno nezdá, veľa.

Takže, ak niekto kritizuje výber hudby, môže si za to vlastne sám. Má možnosť ovplyvniť vysielanie, a keď tak neurobí, ostáva mu len kritizovať.

Zvyknite si, prosím, na tento spôsob fungovania. Bude to vyhovovať aj vám, aj mne.

radio@gk2-po.sk - Toto je miesto, kde čakáme na vaše nápady, pochvaly, kritiky, pozdravy a pod.Žiadne komentáre k článku

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk