Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Návrat do detských čias

Čas predobedia ma pripútal k škrabke na zemiaky a k stolu v kuchyni, tak som sa aspoň takéto nutné zlo snažila zmäkčiť prepnutím z teleshopingu na niečo pozerateľnejšie. A načo nenatrafím? Z prechodu z Jednotky (STV1) na Dvojku som zrazu mala pocit vrátenia sa do sladkej minulosti môjho detstva devätdesiatych rokoch.

Áno, estévečka znovu vsadila na overené programy minulosti a odbila ranných detských divákov pätnásť rokov starými sobotňajšími ránami. Na Dvojke sme si mohli vychutnať príbehy Qyx-a, pamätáte na takú divnú červenú bábku s dlhým nosom a priateľkou Qyxinou, zatiaľ čo na Jednotke stroskotala Majka z Gurunu. Krásna nostalgia:)

Nie je veľmi vhodné vo vyššom veku ako je desať rokov to znovu pozerať, zrazu sa vám zničia všetky tie ideály z detstva a Majka akosi nie je taká super so svojou zelenou tvárou bez mimiky a vojenským pochodom a už vôbec nie ako hovorí, že prišla z druhého epicentra podsekundárnej galaxie, či tak nejak. Nanešťastie, s rastúcim vekom začneme chápať, aké odborné hovadinky to vraví a všetci so zatajeným dychom počúvajú, čím seriál stráca na mimozemskej tajomnosti. No, my ľudia si všetko vieme zničiť:)Žiadne komentáre k článku

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk