Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

..pohľad späť..

…………… prišlo k tomu že sa stretli dve (ASI?????) kamošky……….. to by ani nebolo také zvláštne… ibaže po 3 rokoch……….počas ktorých si každá z nich snažila naplno žiť svoj život…..zvlášť…….

 
…………………..ich cesty sa rozišli tým že každá z nich odišla na inú školu……………..dosť trápny dôvod…………..ale asi to je život………alebo nie??

 
…………..čím to je?? ..nedostatkom empatie??….egoizmom??……..neviem………..

 
..a tak stoja a pozerajú na seba a ani jedna z nich nevie čo má ešte povedať.. minuli sa typické neosobné otázky typu……………….. Ako sa máš??…Čo nové??………ktoré ani nechcú počuť pravdivú odpoveď………….POZOR ABY NEODHALILA KUSOK ZO SVOJHO  DRAHOCENNEHO… SVOJHO PRAVDIVEHO JA!!!…………….

 
…a tak rozhovor sa vedie v duchu bývalých spomienok…..iba to ich už spája…….

…….Jeden komentár k článku „..pohľad späť..”

  1. katrin (16. 8. 2006, 9.36)

    what the fuck(t)?!?
    to o co ti ide,pan autor?
    je predsa logicke,ze ludia a hlavne mladez v obdobi,kedy preziva posledne zaxvevy odznievajucej puberty a je konfrontovana s vlastnou,neisto sa formujucou osobnostou straca istotu v komunikacii.a ak je ta podlozena,doslova vyzivovana trojrocnou odlukou je viac ako priridzene,ze inkriminovane osoby si hned nebudu porovnavat menstruacny kalendar!prajem ti len(i ked je to cirocista utopia)aby si sa TY nikdy do podobne “trapnejôsituacie nedostal..v tom pripade klobuk dole,pan”ubermensch”!

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk