Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Remscheid na návšteve

10. júla sme v Evanjelickom kolégiu Nemcom predviedli, ako sa vieme predvádzať. Po desiatich rokoch úspešnej spolupráce v oblasti výmennych pobytov medzi študentami GK2 a Remscheidu bol čas oslavovať a držať si všetky palce, aby štart do ďalšej desaťročnice bol úspešný.

Išlo 10. júla sme v Evanjelickom kolégiu Nemcom predviedli, ako sa vieme predvádzať. Po desiatich rokoch úspešnej spolupráce v oblasti výmennych pobytov medzi študentami GK2 a Remscheidu bol čas oslavovať a držať si všetky palce, aby štart do ďalšej desaťročnice bol úspešný.

V programe sa prezentovali poväčšine študenti našej školy. Scénický tanec predviedla Petra(4.C), na flaute zahrala Veronika Michalčinová(1.B), Katarína Krescanková(Kvarta A) recitovala slovenskú báseň a Gabika Marcinková(3.B) zase báseň nemeckú. Vystúpili dve kapely. Skupina Flare (Dušan, Maťo, Miro a spevák Jaro) a jezzová skupina s určite zaujímavým názvom, žiaľ, nepodarilo sa nám získať túto pikošku.

V programe sa prezentovali poväčšine študenti našej školy. Scénický tanec predviedla Petra(4.C), na flaute zahrala Veronika Michalčinová(1.B), Katarína Krescanková(Kvarta A) recitovala slovenskú báseň a Gabika Marcinková(3.B) zase báseň nemeckú. Vystúpili dve kapely. Skupina Flare (Dušan, Maťo, Miro a spevák Jaro) a jezzová skupina s určite zaujímavým názvom, žiaľ, nepodarilo sa nám získať túto pikošku.

Technicky pomohli Števo, Kamil a Stano. Príjemným spestrením programu boli aj dve hostestky Natália a Lucia (3.A).

Jedným z divákov bol aj Dano, čerstvý magister Právnickej univerzity v Košiciach a zároveň bývalý študent GK2, ktorý bol jeden z prvých účastníkov programu Ramscheid. (Deň po akcii som ho stretol s leukoplasom prelepeným cez ruku. Dostal do tela trocha protialergénu, keďže ho uštipla včela do jazyka. No, asi takto si predstavujem svoju nočnú moru.).

Na záver programu vystúpila so svojím príhovorom Elke Mueller, ktorá organizuje výmenné pobyty z druhej strany, teda z Remschediu. Predala tiež dar predstaviteľovi mesta desať fotografií z desiatich rokov spolupráce zakomponovaných do obrazovo.


Aj keď to niekedy škrípalo s organizáciou, generálka bol jeden veľký chaos a chlebíky sme mohli zjesť až po programe, môžem povedať, že za krátku dobu sme ešte stále na GK2 schopní vyprodukovať celkom fajn program. V pondelok však išlo len o úvod, keďže tento rok prišli Nemci do Prešova a je pre nich prichystaný zaujímavý program. Snáď sa nájde niekto, kto z tohto programu prinesie krátky report.


Generálka(Foto: M)

Mini2.jpgMini1.jpgMini3.jpgMini4.jpgŽiadne komentáre k článku

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk