Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Na strope

Len tak rozmýšľam. Sedím v izbe, za oknom krásny spln, za dverami polnoc, predo mnou ešte šesť a pol týždňa nááádherných prázdnin…a ja len tak sedím a rozmýšľam. Pohľad mi padne na atlas ležiaci na poličke. Nie, to je príliš. Chce to niečo ľahšie veď je skoro polnoc. Válek? Veľmi sentimentálne. Grisham? To je požičané. Kukučín? To by skolilo aj vola. Satinský? Nie, mám rešpekt a úctu.Čapek? To nie, to mám od ocka.

Len tak sedím a rozmýšľam. Ako sa sem cez zatvorené okno mohol dostať komár? A k tomu taký obrovský? Je veľký skoro ako moja dlaň. Nechutný dlhonohý tvor. Vlastne ženská!!! Ďalšia vychudnutá kráska s modelkovskými nohami. A čo robí? Vyciciava krv! Prisaje sa a nepustí kým sa na koži neobjaví ružovučký prasačí “pupák”. Ale prečo si vybrala práve mňa? Malú, bacuľatú, nenápadnú, občas vraj chlapčensky pôsobiacu žienku? To jej nestačí ako sa jej musím každý deň prispôsobovať?! Stále počúvať o tom ako by som mohla ešte výrasť, schudnúť, ako by som sa mala viac usmievať, byť milšia, obliekať sa tak a tak, trocha sa primaľovať, obliecť si sukňu…!!! A to všetko iba kvôli nej… Ona určí takt a ja musím podľa neho žiť?

Myslím, že najlepšia bude modlitebná knižka, tak ako minule, a má to aj s pomazaním. Bum! A z dlhonohej krásavice je mastný fľak na strope.3 komentárov k článku „Na strope”

  1. DaMage (12. 7. 2006, 1.04)

    Inkvizícia?

  2. Gnaag (14. 7. 2006, 14.30)

    Perfektná poitna. Válek by si to asi fakt nezaslúžil. Ináč, veľké komáre (ženské) nekúšu. A primaľovať? To už aj to chcú?

  3. Padrino (29. 10. 2006, 12.25)

    Heh… Aj ruža ma tŕnie…

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk