Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Time Out + Renesancia = Piatok

Veľká novina a neuveriteľná informácia! Štúdio bolo dnes, 9. mája 2006 o 15:49 skolaudované, a teda je pripravené na použite.

Veľa problémov nám spôsobila technika, ktorá je však už zapojená a pomerne výkonná. Umiestnenie štúdia sa nezmenilo, ostáva nám miestnosť č. 17 medzi učebňou biológie a multimediálkou na prízemí. V tejto miestnosti sa nachádza aj kopírka študentskej firmy, kopírovanie však do septembra nasledujúceho školského roka nebude. (Ďalej sa už nevie.)

Time Out si dáva laťku poriadne vysoko. Na pláne je totiž každodenné vysielanie. Presná štruktúra ešte nie je jasná, je to ale len otázkou niekoľkých dní, aby sa všetko zabehalo. Samozrejme, že hľadáme aj nových moderátorov. Všetci záujemcovia sa môžu prihlásiť u p. Sopkovej, ktorá ešte stále vedie rozhlasovo-dramatický krúžok. Ten bude fungovať aj v nasledujúcom roku, teda šancí využiť veľkú prestávku bude pomerne dosť.  

Prvé - skúšobné vysielanie je naplánované na piatok 12. mája. Potom nás už čaká len náročné, ale o to pravidelnejšie vysielanie počas veľkých prestávok. Dúfam, že sa tešíte spolu s nami a máte aj v pláne návrhy a vylepšenia. Rovnako buďte nápomocní pri vytváraní hudobnej dramaturgie, veď hráme pre vás. Mail stále platí - radio@gk2-po.sk.Žiadne komentáre k článku

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk