Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Medium má brata!

Možno ste už postrehli tesne vedľa našich divnejších reklamných ťahačoch (áno ten “kohút” a nechutne otvorená huba + ružové banány) tisnúť sa väčšie plagátiky s ktorými sa niekto asi viac pohral, hlásajúce príchod novej odrody internetovej stránky pre študentov GK2.

Gk2 totiž vypudilo zo svojich útrob mladšieho bračeka k nášmu Mediu, ktorý bol podľa neurčitých informácií plánovaný na skoršie obdobie, ale Medium ho tak trochu, v nevedomosti o ňom, predbehlo. Možno aj toto naštartovalo jeho tvorcov k rýchlejšiemu vývoju.

A tak prišlo na svet mierne graficky morbídne Ghetto k2. Síce v skutočnom gete ľudia nemali práve najpriaznivejšie podmienky na vyjdarovanie svojich názorov, toto je podľa všetkého trochu iné. Taký menší paradox.

Ghetto k2 fičí na rovnakom princípe WordPressu ako Medium a tiež na rovnakom spôsobe prispievania až na to, že prihlásiť sa môžete rovno zo stránky, keďže však váš prvý článok musí najprv schváliť adimistrátor je to to isté. A na takýto druh prihlasovania sme od začiatku chceli preorientovať aj Medium, po uplynutí určitej skúšobnej doby.

Ghetto k2 malo na začiatku, ako aj všetci mladší súrodenci, tendenciu poukazovať na chyby toho staršieho brata a chcelo čo najviac vyzdvihnúť svoje vylepšenia, ale všetci dúfame, že toto obdobie už pominulo a Ghetto k2 chápe, že nikto sa s ním nechce predbiehať o lepší graficky design či viac prispievateľov, keďže miesta je viac než dosť a tiež každý normálny človek je schopný si pozrieť viac ako jednu stránku v priebehu jednej návštevy na internete. Tiež má aspoň každý z vás možnosť si vybrať kde chce prispievať, nie je však problém prispievať na obidve, keď chcete svoju tvorbu nejako rozdeliť (však katusa?:))
Preto môžeme len skričať: It’s a boy! a popriať si bezproblémovú spoluprácu:)10 komentárov k článku „Medium má brata!”

 1. Gnaag (25. 3. 2006, 11.52)

  :) Konečne človek, ktorý na prvý pokus prišiel na to, o čom to všetko je. (Dokonca aj šéfredaktorovi Ghetta to chvíľku trvalo :D ).
  Teraz som trošku zmätený, médium je stredného rodu, čiže čo je vlastne starší súrodenec Ghetta?

 2. DaMage (25. 3. 2006, 12.09)

  Pekné. Ešte raz sa ospravedlňujem za predošlé … veď všetci vedia o čom hovorím a ak nie, na ghette k2 sa dá o tom dočítať.

  Inač prečo mi všetci vkladajú do úst slová, ktoré som nepovedal. Pokiaľ viem na Ghette ani nikde inde som nespomínal, že Ghetto k2 je graficky prepracovanejšie. Ale nechajme to tak, načo sa naťahovať o tom, kto čo povedal.

  A ešte taká malá pripomienka… názov nie je Ghetto ale Ghetto k2.

 3. heya (25. 3. 2006, 12.16)

  to DaMage:sorry uz som to opravila
  to Gnaag:nemusia vzdy platit gramaticke zakony, ze?:)

 4. tilka (25. 3. 2006, 12.36)

  ehm,ehm…som rada, ze ste si to medzi sebou konečne vydiskutovali deti moje…sice som sa do toho asi fakt musela trochu zapliest-sorry tony, ale nakoniec sa vsetko na dobre obratilo
  p.s. tony, dakujem za odstranenie tej malej zatvorky:)

 5. Gnaag (25. 3. 2006, 12.47)

  :( Stále som sa nedozvedel pohlavie staršieho sútodenca :(

 6. heya (25. 3. 2006, 12.51)

  bude to taky hermafrodyt ok?

 7. Gnaag (25. 3. 2006, 12.56)

  Ok som spokojný.

 8. katusa (29. 3. 2006, 9.02)

  lool..aj mne sa paci ze setci sme uz velka rodinka[gnaag na pohlavi nezalezi;]]…heya ano svoju tvorbu ci co to je som akosi rozdelila..hadam to neni problem;]kazdy kto xce vie ze mam dva nicky;]
  a zili stastne kym neprisiel treti brat[sestra][hermafrodit];]

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk