Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Smrad zo záchodov útočil znovu

Zatiaľ posledné potvrdené zapáchanie komplexu záchodov na prvom poschodí(smer telocvičňa) bolo zaznamenané o 07:10, 23. marca 2006. Celkom nečakane boli všetci okoloidúci šokovaní, keďže ešte sa nezačal poriadny deň, nakoľko len pár jednotlivcov malo nultú hodinu. Smrad bol natoľko neznesiteľný, že istí dvaja študenti upozornili istú upratovačku, ktorá nebola touto informáciou zaskočená a hneď podala aj argument. A síce, že iná p. upratovačka, ktorá má na starosti tento lokál, je chorá, a teda že ju zastupujú ostatné upratovačky len akože. Spomínaná odvážna dvojica si teda vyvodila, že zrejme nedošlo k žiadnemu vyčisteniu záchodov.

Nebola to výnimočná situácia, nakoľko tieto záchody už dlhší čas šíria po pôde gymnázia podobné “svinstvo”, čo vôbec nevytvára pocit, že ide o novo zrekonštruované toalety. Nedávno bola na návšteve GK2 aj filmová skupina, ktorá pripravovala film pre STV1 a robila niekoľko záberov zo školského prostredia. Chceli sa zastaviť na WC, lenže akonáhle prešli dverami dnu, zanadávali si a opustili miestnosť.

Dúfajme, že chorá p. upratovačka sa uzdraví a plná energie umyje toalety na trati KÁVOMAT – TELOCVIČŇA(3 kusy) a že všetci budeme viac dbať na hygienu.Jeden komentár k článku „Smrad zo záchodov útočil znovu”

  1. DaMage (5. 4. 2006, 14.21)

    poučné, výstižné, chytré
    len tak “dalej

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk