Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

WANTED °TECHNIK°

Ako sme už skôr avizovali, školské rádio sa mieni presťahovať do nového štúdia. Zatiaľ sa vysielanie zaobišlo aj bez technikov, nakoľko sa používala jednoduchšia aparatúra. Teraz by si redakčná rada školského rádia predstavovala profesionálnejší prístup k technike (akože haha - ftipné rádio), z toho dôvodu sa hľadajú technici.

Zrejme bude v štúdiu mixažný pult, počítač a iné štúdiové príslušenstvo. Ak má niekto záujem venovať svoju veľkú prestávku takejto činnosti, stačí napísať na radio@gk2-po.sk, prípadne sa ozvať Mgr. I. Sopkovej(kabinet slovenského jazyka). Nepôjde o každodennú prácu, zrejme budú technici viacerí, aby sme vás veľmi nezaťažovali. Veríme, že prejavíte záujem, pretože TECHNIKA POTREBUJEME! Olivové vence a zlaté gobelíny sú samozrejmosťou.

Ale teraz vážne ľudia, dúfam, že sa niekto nebude hanbiť ozvať sa a prejaviť záujem urobiť niečo pre školu. Nepôjde o žiadne testy ani olympiády a práca v rádiu(síce malom, ale aj tak) je zaujímava. FAKT, FAKT, FAKT!2 komentárov k článku „WANTED °TECHNIK°”

  1. T6 (22. 3. 2006, 21.19)

    No hej keď moje prípevky do rádia prestanete komentovať a pustíte mi niečo z poslaného materiálu (TY vieš o čom hovorím) možno by som sa na to aj dal, ale trebalo by nejaký rýchlokurz, pc by asi nebol problém, ale s mixérom som ešte nerobil.

  2. T6 (22. 3. 2006, 21.23)

    kso to (prí)s(pevky) mi ušlo

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk