Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Svitá na lepšiu “americkú” budúcnosť

Po náročnej pátracej akcii som si konečne objasnila isté veci.Najprv som bola niekoľkými “orgánmi” odbitá odpoveďou – Neviem alebo ešte lepšie- Nepoviem..No, po nejakej dobe moje úsilie prinieslo želané ovociea konečne sa na svetlo sveta dostala (nechápem prečo ) utajovaná informácia o školských skrinkách. Po dohadoch z našich radov (napr. skrinky idú primanom atď.) vás môžem oboznámiť s pravdou.

Skrinky sú určené pre primanov- to je fakt, ale postupne sa dostane aj nám ostatným toho potešenia mať svoj plechom ohraničený kúsok vesmíru. V jednej kartónovej škatuly (predpokladám, že ich už keždý z vás zaregistroval) sa skrýva sedem týchto zázrakov.DSCF8896zm.JPG Prvé exempláre budú umiestnené pozdĺž dolnej chodby (smer jedáleň). Neskôr sa dostanú aj na vyššie poschodia, čím prakticky úplne nahradia terajšie šatne. Áno, ich úlohou je nahradiť dnešné “estetické” šatne. Takže na nejaké odkladanie si kníh a la americké študentské filmy rýchlo zabudnite!

Otázkou zostáva čo robiť v zime…Modelová situácia: vonku je -20 , vy si vykračujete vo svojej síce teplej, ale mohutnej zimnej bunde či dlhom elegantnom kabáte.Prídete do školy a pred vami stojí neľahká úloha, doslova narvať svoje oblečenie do ničnetušiacej útlej skrinky (nehovoriac o tom, že slečny budú mať ku kabátom vysoké čižmy). Takto sa používanie skrinky môže zmeniť na drsný boj na život a na smrť. A vám DSCF8899zm2.JPGzostávajú dve možnosti: buď budete každé ráno zápasiť so skrinkou a tolerovať pokrčené (či dokonca zničené) kabáty alebo sa pridáte ku miestnym otužilcom a do školy začnete chodiť v tenučkej bunde a teniskách…

Jediné čo nám zostáva, je už iba dúfať, že nám nebude zakázané lepiť si na vnútornú stranu dvierok obrázky našich “idolov”.

Za nápad so skrinkami udeľujem vedeniu 1 dobrý bod ( estetika- šatne už stratili svoje kúzlo)a 1 zlý bod (trošku blbo vymyslené viď odkladanie oblečenia v zime).

tilkaJeden komentár k článku „Svitá na lepšiu “americkú” budúcnosť”

  1. T6 (22. 3. 2006, 21.39)

    Tie skrinky vyzerajú ako keby sa mali každú chvíľu rozpadnúť (konkrétne tá moja k tomu nemá ďaleko)…

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk