Medium - AktyGK2 + TimeOut  

Študentský magazín o všetkom

Čo je medium? | O Aktoch GK2 | O TimeOut-e | Redakcia | Kontakt

Preskočiť navigáciu

Ľudia, pokoj! Články sa stratili, a nie našou vinou. Všetkým nám je z toho zle, no napriek tomu budeme hľadať slobodu prejavu niekde inde.
Ak tento odkaz nabudúce znova zmizne, znamená to, že zasiahla ruka cenzora.

Time Out (hmotná verzia) - prípravy začali / pre zmenu…

Bezhlavé rozbíjanie betónu a tri hrozivo vyzerajúce rebríky s čiernym káblom majú svoj význam. A keď ešte stále neviete aký, prípadne o tom počujete prvýkrát a kladiete si otázku: „To co?“, nie je dôvod naťahovať vašu pozornosť a prezradiť to (mohlo by sa totiž celkom reálne stať, že sa presuniete k inému článku).

P1010sss0111.jpg

Školské rádio GKII vysielalo dočasne (od svojho vzniku) z kancelárie pani zástupkyne. Jednoduchá technika a polročné skúsenosti nám dopomohli k postupu do ďalšieho stupňa. Všetko teda nasvedčuje tomu, že štúdio predsa len bude. O nejaký čas sa vám snáď budeme prihovárať z vlastného štúdia Time Out. Od tejto chvíle si dovolím označiť túto miestnosť skratkou TOM (Time Out Miestnosť). Ak máte iný nápad, tak … tak je to milé. Tento TOM nájdete na prízemí medzi učebňou biológie a multimediálkou.

Zatiaľ ani mne nie sú známe všetky podrobnosti, hlavné však je, že sa veci pohli.2 komentárov k článku „Time Out (hmotná verzia) - prípravy začali / pre zmenu…”

  1. DaMage (23. 2. 2006, 23.19)

    Taq toto bude treba vysvetlit? tam dole ma byt radio? sak mi (studentska firma) tam mame kopirku a bude to fungovat cez velke prestavky…. thaq dajaka chybicka sa vludila… heh ta organizacia

  2. Matúš Krajňák (24. 2. 2006, 16.11)

    Keďže sa tam zaviedla technika potrebná pre živé vysielanie, nasvedčuje to tomu, že tá miestnosť bude slúžiť pre vysielanie. Čo sa tam bude diať mimo toho, to už neviem.

Pridajte komentár

(povinné)

(nebude publikovaný, povinný)

 

© 2006-2018, Redakcia Akty GK2 & Redakcia TimeOut, ISSN 1336-8486
Design by Gluchman Webdesign, webmaster, powered by Wordpress, XHTML 1.0, CSS2 | NAJ.sk